Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Регистриран на : 21.07.2011
Години : 29
Град : Добрич City

Реал с класика срещу мексиканци, Роналдо с хеттрик + ВИДЕО Empty
ПисанеЗаглавие: Реал с класика срещу мексиканци, Роналдо с хеттрик + ВИДЕО   Реал с класика срещу мексиканци, Роналдо с хеттрик + ВИДЕО Icon_minitime24th Юли 2011, 7:44 pm

Реал с класика срещу мексиканци, Роналдо с хеттрик + ВИДЕО 0000109834-article

Испанският колос Реал Мадрид спечели втората си контролна среща от предсезонното турне в САЩ.

"Белия балет" надви един от най-силните отбори в Мексико - Чивас Гуадалахара, с класическото 3:0. Срещата между двата тима се игра в Сан Диего пред около 25 хиляди души.

Треньорът на столичния испански тим Жозе Моуриньо пусна в титулярния състав повечето от основните си футболисти, като даде шанс да започнат сред стартовите единадесет и на Варан, Гранеро и Адан.

Атаката на мадридчани бе водена от Кристиано Роналдо и Карим Бензема, като португалецът бе в основата на успеха на своя тим, след като отбеляза и трите попадения в срещата.

Като цяло през първото полувреме мексиканците успяха да се противопоставят на далеч по-класния си съперник и не позволиха на Реал да стига до толкова чисти голови ситуации.

Момчетата на Жозе Моуриньо имаха трудности със създаването на голови положения през първата част и при тези обстоятелства логично не се стигна до гол на до почивката.

Най-чистото положение през първото полувреме се откри пред френския бранител Рафаел Варан, който в 41-ата минута не успя да вкара от малкото наказателно поле, въпреки че бе на доста добра позиция.

Кристиано Роналдо и Карим Бензема иначе също имаха не лоши ситуации за гол пред себе си, но така и не успяха да ги реализират.

Второто полувреме обаче бе доста по-добро за мадридчани и те натиснаха здраво своя мексикански противник.

В крайна сметка в 72-ата минута Кристиано Роналдо съумя да открие резултата, след като се измъкна от опеката на двама бранители на Чивас и успя да засече центрирането на Бензема, за да реализира.

Само две минути по-късно той имаше нова възможност да се разпише, но нацели
гредата и топката така и не влезе в противниковата врата.

В 76-ата минута Пепе бе съборен в наказателното поле и Реал получи възможност да изпълни дузпа, която бе реализирана от Роналдо, който удвои преднината на своя тим.

В 81-ата минута португалецът оформи своя хеттрик, засичайки хубаво центриране на Йозил, и направи преднината на Реал класическа.

До края на срещата до нови голове не се стигна и резултатът се запази.

ЧИВАС ГУАДАЛАХАРА - РЕАЛ МАДРИД 0:3

[0:1] Роналдо 72'
[0:2] Роналдо 76' дузпа
[0:3] Роналдо 81'