Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Челси победи с много мъка и спорен гол сборен тим от Малайзия + ВИДЕО

Регистриран на : 21.07.2011
Години : 29
Град : Добрич City

Челси победи с много мъка и спорен гол сборен тим от Малайзия + ВИДЕО Empty
ПисанеЗаглавие: Челси победи с много мъка и спорен гол сборен тим от Малайзия + ВИДЕО   Челси победи с много мъка и спорен гол сборен тим от Малайзия + ВИДЕО Icon_minitime21st Юли 2011, 8:08 pm

Челси победи с много мъка и спорен гол сборен тим от Малайзия ВИДЕО

Челси победи с много мъка и спорен гол сборен тим от Малайзия + ВИДЕО 0000109902-article

Английският гранд Челси успя да стигне до победа в първия си мач от предсезонното турне в Азия.

"Сините" от английската столица Лондон надвиха сборен отбор на Малайзия с минималното 1:0.

Единственото попадение в срещата бе дело на нападателя на лондончани Дидие Дрогба в 80-ата минута. Не може да не се отбележи, че голът бе доста спорен, но въпреки това бе зачетен.

Националът на Кот Д'Ивоар изпълни пряк свободен удар десет минути преди края на срещата и топката се разходи по голлинията.

В крайна сметка попадението бе зачетено, въпреки че не е ясно, дали има такова или не, и Челси стигна до минималния успех.

Мениджърът на "Сините" Андре Вияш-Бояш иначе бе заложил на Саломон Калу, Фернандо Торес и Флоран Малуда в предни позиции, а схемата на игра на тима бе 4-3-3.

През първото полувреме лондончани имаха доста голям превес над своя противник и пропуснаха няколко доста добри голови положения.

Втората част също бе по-добра за лондончани и в крайна сметка те успяха да стигнат до успеха в мача.

Вияш-Бояш заложи на изцяло нов състав през второто полувреме и гореспоменатите три имена в нападение бяха заменени от Дидие Дрогба, Никола Анелка и Даниел Стъридж.

ЧЕЛСИ: Иларио (46-Търнбул); Босингва (46-Ферейра), Райкович (46-Чалобах), Иванович (46-Тери), Бертранд (38-Ван Аанхолт, 46- Коул); Лампард (46-Микел), Бенаюн (46-Клифърд), Макекран (46-Жирков); Малуда (46-Стъридж), Калу (46-Анелка), Торес (46-Дрогба)