Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Юнайтед разби Сиатъл Саундърс със 7:0, Руни изригна с хеттрик + ВИДЕО

Регистриран на : 21.07.2011
Години : 29
Град : Добрич City

Юнайтед разби Сиатъл Саундърс със 7:0, Руни изригна с хеттрик + ВИДЕО Empty
ПисанеЗаглавие: Юнайтед разби Сиатъл Саундърс със 7:0, Руни изригна с хеттрик + ВИДЕО   Юнайтед разби Сиатъл Саундърс със 7:0, Руни изригна с хеттрик + ВИДЕО Icon_minitime21st Юли 2011, 8:13 pm

Димитър Бербатов пък не взе участие в мача заради лека травма

Юнайтед разби Сиатъл Саундърс със 7:0, Руни изригна с хеттрик + ВИДЕО 0000109833-article

Английският шампион Манчестър Юнайтед постигна разгромна победа в поредната си контролна среща на американска земя.

"Червените дяволи" буквално разбиха на пух и прах Сиатъл Саундърс със 7:0 и демонстрираха наистина страхотен футбол.

Мениджърът на тима сър Алекс Фъргюсън заложи на малко експериментален стартов състав, в който място намериха Линдегард, Оуен и Македа, които по принцип са твърди резерви, но това даде резултат.

Българският нападател на тима Димитър Бербатов пък пропусна контролна среща, тъй като страда от травма и Фъргюсън предпочете да не рискува със здравето му.

Двубоят иначе започна по страхотен начин за "Червените дяволи" и те успяха да открият резултата още в 15-ата минута след попадение на ветерана Майкъл Оуен.

Ашли Йънг намери Патрис Евра, който напредна по лявото крило и центрира, а бившият национал на Англия засече топката с глава от 2-3 метра и откри резултата в полза на своя тим.

В следващите минути Юнайтед продължи да натиска своя противник и се наложи стражът на домакините Кейси Келър да се намесва добре при силни удари на Йънг и Македа.

До края на полувремето гостите имаха пълно превъзходство на терена, но така и не успяха да вкарат повече попадения.

На почивката сър Алекс извърши няколко смени и извади от игра Линдегард, Гигс, Оуен и Македа, пускайки на тяхно място Амос, Парк, Диуф и Руни.

Това даде резултат и в 50-ата минута Маме Бирам Диуф удвои преднината на своя тим.

Той успя да се възползва от центриране на Нани, при което елегантно овладя топката в наказателното поле на противника, и без проблеми реализира.

Само минута по-късно след многоходова атака на Юнайтед топката попадна в Нани, който намери Уейн Руни на точката за изпълнение на дузпата и той откри головата си сметка, за да направи резултата в мача класически.

В 69-ата минута английският национал вкара второто си попадение в срещата след нисък удар от няколко метра, който влетя в ъгъла на вратата на Сиатъл.

Минута по-късно Парк също записа името си сред голмайсторите. В ситуацията Габриел Обертан проби по крилото и се опита да намери Руни, който обаче технично пропусна топката към Парк, а кореецът със силен удар от близо успя да реализира.

В 72-ата минута пък Уейн Руни оформи своя хеттрик. Габриел Обертан направи страхотен пробив по крилото и навлезе в наказателното поле, след което с ниско центриране даде топката точно на крака на нападателя, който от метър извън малкия пеналт реализира.

В 88-ата минута Обертан също вкара, за да оформи крайното 7:0 за Манчестър Юнайтед.

СИАТЪЛ САУНДЪРС - МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД 0:7

[0:1] Оуен 15'
[0:2] Диуф 50'
[0:3] Руни 51'
[0:4] Руни 69'
[0:5] Парк 70'
[0:6] Руни 72'
[0:7] Обертан 88'

МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД: Линдегард (46 - Амос), Рафаел, Фърдинанд, Видич (56 - Евънс), Евра (56 - Фабио), Нани (56 - Обертан), Андерсон, Гигс (46 - Парк), Йънг (65 - Карик), Оуен (46 - Диуф), Македа (46 - Руни)