Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Регистриран на : 21.07.2011
Години : 29
Град : Добрич City

Реал Мадрид прегази без проблеми Бекъм и Галакси + ВИДЕО Empty
ПисанеЗаглавие: Реал Мадрид прегази без проблеми Бекъм и Галакси + ВИДЕО   Реал Мадрид прегази без проблеми Бекъм и Галакси + ВИДЕО Icon_minitime24th Юли 2011, 7:36 pm

Реал Мадрид прегази без проблеми Бекъм и Галакси + ВИДЕО 0000109594-article

Испанският колос Реал Мадрид постигна победа над Лос Анджелис Галакси с 4:1 в първата си контролна среща от подготвителния лагер на тима в САЩ.

Двубоят е част от приятелския турнир "Уърлд Футбол Чалъндж" и се игра на
стадион "Мемориал Колизеум" в Лос Анджелис пред малко над 56 хиляди души.

Треньорът на "Белия балет" Жозе Моуриньо използва два почти различни състава и през двете полувремена. Той направи цели 9 смени на почивката, а шанс да поиграят по-дълго време в мача получиха единственно Фабио Коентрао и Калехон.

Звездата на домакините Дейвид Бекъм пък излезе като титуляр, но отстъпи мястото си на Кировски в 61-ата минута.

Двубоят започна по прекрасен начин за Реал и в 30-ата минута Калехон успя да открие резултата след хубав удар от няколко метра. Той бе останал сам срещу вратаря на Галакси и не сгреши.

Девет минути по-късно "Белия балет" увеличи преднината си, след като Хоселу също записа името си сред голмайсторите.

При неговото попадение той отправи силен удар от наказателното поле, след което топката рикошира в крака на противников футболист и влезе във вратата, пазена от Саундърс.

Кристиано Роналдо направи преднината на Реал класическа в 52-ата минута след доста красиво попадение. Португалецът направи хубав пробив по крилото и се подигра с трима противникови футболисти, след което с удар от много малък ъгъл не остави шансове на стража на домакините да реагира.

Само шест минути по-късно Карим Бензема с глава вкара последното попадение
за Реал в срещата и направи разгрома за Галакси наистина голям.

Все пак силите на домакините стигнаха за едно почетно попадение, дело на Кристман в 67-ата минута. Той се възползва от нескопосано избиване на топката от страна на Адан и се разписа.

До края на мача не паднаха повече попадения и резултатът се запази.

ЛОС АНДЖЕЛИС ГАЛАКСИ - РЕАЛ МАДРИД 1:4

[0:1] Калехон 30'
[0:2] Хоселу 39'
[0:3] Роналдо 52'
[0:4] Бензема 58'
[1:4] Кристман 67'